29 січня 2021, 09:15
Богдан Бабіч: «Наявність ЦНАП у кожній громаді сприятиме підвищенню територіальної доступності адміністративних послуг для мешканців громад»
Цього тижня заступник голови Полтавської облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Богдан Бабіч з головами та представниками Котелевської, Чорнухинської, Оржицької, Лубенської, Новооржицької та Горішньоплавнівської територіальних громад обговорили проект Кабінету Міністрів України. Ним затверджується порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг. Прийняття такого акта спрямоване на підтримку громад, які не мають змоги самостійно побудувати ЦНАП .
«Наявність ЦНАПів у кожній громаді сприятиме підвищенню територіальної доступності адміністративних послуг для мешканців громад», – говорить Богдан Бабіч.
Також громади підтримали концепцію із запровадження єдиної інформаційної системи для ЦНАПів та ведення місцевих реєстрів громад із використанням хмарної технології в регіоні.
11Ed540a 596A 4D68 93E9 Ce0fef9f9baf
823590Ff C8c4 4D43 8437 Bcf19aaa30e0
72420201 12Ec 4Bdd Bc19 B6b3f9efafcf
B80115a0 2A23 4Cca A696 69433642Ed39
Bbf40ed1 B479 488E 8D82 544D2b9fd8a4
C06b1ff2 Ec3a 4B0a 84E3 16217Aeacbde
Ccc7828d 4170 42C5 A02a 7179Bfa713fa
Підпишіться, щоб отримувати листи.