13 травня 2021, 16:13
Як на Полтавщині відзначають тиждень «Медсестринства»
У межах тижня «Медсестринства», присвяченому Міжнародному Дню медичної сестри, у Полтавському базовому медичному фаховому коледжі відбулася конференція на тему: «Обробка рук – один із пріоритетних напрямків профілактики ВІЛ в умовах COVID-19», яку підготувала Опошнян Світлана.
Проведено урочисте засідання гуртка професійного спрямування під керівництвом викладачів Полтавського базового медичного фахового коледжу Шкурби Тамари та Ніжніченко Оксани.
12 травня у актовій залі коледжу з дотриманням карантинних обмежень жовтої зони, відбулися урочистості з нагоди Дня медичної сестри. З вітальним словом до викладачів та студентів звернулася директор коледжу, кандидат медичних наук Синенко Олена, яка подякувала за любов до обраної професії, натхненну працю, побажала всім міцного здоров’я, творчої наснаги та успіхів і відзначила грамотами студентів, переможців науково-практичної конференції «Я – майбутній фахівець». Захід підготувала керівник 122 групи Кухта Віталіна Вікторівна зі своїми студентами.
Керівники академічних груп провели виховні години. Учасники Студентської ради спільно з заступником директора з виховної роботи, кандидатом психологічних наук Чемісовою Тетяною створили тематичні вітальні відеоролики.
Студенти І-ІІ курсів долучилися до конкурсу «Медсестринство очима студента».
У бібліотеці коледжу підготовлено тематичну виставку літератури, зокрема представлено «Збірку поезій студентів».
Заступник директора з виховної роботи, кандидат психологічних наук Тетяна Чемісова
Foto 2 8
Foto 3 5
Підпишіться, щоб отримувати листи.