22 травня 2023, 16:15
«Доки наші захисники і захисники захищають країну, наше завдання – всіляко підтримувати бійців на фронті. Для них важлива підтримка кожного з нас. Хлопці передають вітання всім жителям Полтавщини! Говорять, що ми можемо писати всіма земляками, а вони обіцяють обов’язково створити умови для своїх рідних і близьких, які їх чекають удома», – зауважив Максим Калінін.
Самі ж бійки налаштовані на перемогу. Зізнаються, найбільш запам'яталися поїздки на бойові позиції та прямий контакт із ворогом.
«Те, що запам'яталося найбільше, це вихід на нуль. Ти йдеш туди і розумієш, що це твоє бойове хрещення. Завжди перший бойовий вихід, це те, що людина запам'ятовує на війні. Обстріли, то одне, а коли опиняєшся в отих траншеях, то вже інше», – військовослужбовець Володимир.
Крім цього, Максим Калінін та Олег Лєднік обговорили з командирами подальшу допомогу воїнам.
Військовим із Полтавщини передали квадрокоптер і продукти (1)
Військовим із Полтавщини передали квадрокоптер і продукти (2)
Підпишіться, щоб отримувати листи.