26 травня 2023, 20:30
Документом передбачені заходи, спрямовані на посилення пожежної охорони й підтримку рятувальників області.
Один із важливих пунктів – залучення громадян до членства в підрозділах добровільної пожежної охорони, які утворюються органами місцевого самоврядування та функціонують на території Полтавщини.
«В межах співробітництва передбачений комплекс заходів задля підвищення рівня безпеки в області й підтримки рятувальників усіх рівнів. Йдеться про залучення людей до підрозділів добровільної пожежної охорони в громадах, їх матеріально-технічне забезпечення. Це підсилить роботу рятувальників, а в результаті будуть збережені життя людей», – наголосив Дмитро Лунін.
Начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб зауважив, що така співпраця з громадськими спілками допоможе захистити населення від надзвичайних ситуацій.
Як зазначив голова правління ГС «Пожежні – рятувальники України» Ігор Гасек, новостворені підрозділи добровільної пожежної охорони реагуватимуть насамперед на ліквідації наслідків аварій, катастроф, пожеж та рятування на воді
Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін разом із головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким підписали Меморандум про співробітництво з ГС «Пожежні – рятувальники України» та ГУ ДСНС України у Полтавській област (1)
Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін разом із головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким підписали Меморандум про співробітництво з ГС «Пожежні – рятувальники України» та ГУ ДСНС України у Полтавській област (2)
Підпишіться, щоб отримувати листи.