28 липня 2023, 13:41
«Її експозиція за допомогою кругових панорам у форматі зйомки 360°, відео з дронів та 3D-моделювання в деталях демонструє, як виглядає геноцид української нації. Завдяки VR-окулярам можливо побувати на місцях руйнувань, спричинених масовими обстрілами російськими загарбниками цивільної інфраструктури в Україні», – розповів заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко.
За його словами, ці матеріали є наочними доказами злочинів росії й в майбутньому допоможуть притягнути агресора до відповідальності.
Проєкт уже був представлений в Європі та США в межах світового туру, присвяченого річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Довідково. Ініціатори проєкту – професіонали з Discover.ua та FreegenGroup. Над зйомками працює фотожурналіст із багаторічним досвідом, перший сертифікований фотограф Google в Україні Микола Омельченко.
Використовуючи сучасні технології, проводять зйомки руйнувань, спричинених агресором, і розміщують на Google-картах, сторінках у соціальних мережах та сайті проєкту.
Команда проєкту «Війна впритул» активно взаємодіє з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством внутрішніх справ України, Міністерством культури та інформаційної політики України, Міністерством закордонних справ України.
Панорами й відео з дронів допомагають у роботі рятувальників, під час розборів завалів та дослідженні реального стану руйнувань. Особливим напрямом діяльності є створення 3D-моделей пам’яток та будівель історичної спадщини.
VR Окуляри
Відвідувачі Виставки
Відстріляні Гільзи
Війна В Притул
Експонати
Машина Військових
Цифрове Зображення Виставки
Підпишіться, щоб отримувати листи.