04 грудня 2023, 13:32
«Полтавщина приділяє багато уваги цій темі. В області успішно реалізуємо пілотний проєкт соціального відновлення ветеранів війни разом із родинами, запроваджуємо інститут помічника ветерана. У лікарнях області створюють нові реабілітаційні відділення», – зауважив Філіп Пронін.
Окрім цього, для бійців та їхніх сімей надають безкоштовні юридичні консультації на базі ОВА.
«Нині зосереджуємося на державному і приватному партнерстві. Маємо об'єднати бажання і зусилля інвесторів, меценатів, людей, які небайдужі й активні. Підтримка наших оборонців – завдання номер один на всіх рівнях», – акцентував Філіп Пронін.
Діалог (1)
Філіп Пронін (26)
Триває Обговорення (1)
Підпишіться, щоб отримувати листи.