Участь у заході взяли перший заступник начальника Полтавської ОВА Богдан Корольчук, заступник начальника ОВА Володимир Василенко і начальник управління молоді та спорту ОВА Марина Трохименко, спортсмени, працівники сфери фізичної культури і спорту, молодь.
«Обласна влада максимально сприяє ініціативам, спрямованим на фізичний розвиток і здоров’я дітей та молоді. Робимо все можливе для створення належних умов для розвитку спорту на Полтавщині. Сьогодні ще одна важлива подія – відкриття залу для занять дзюдо та боксом», – зазначив Богдан Корольчук.
До роботи у спортивному залі залучені молоді тренери. Із нагоди урочистого відкриття дітям вручили спортивний інвентар. Також вихованці ДЮСШ «Олімпійські надії» продемонстрували фрагменти показових виступів із дзюдо, боксу, черліденгу.
Спортсмени2
DSC03832
Спотсмени
Спортивний Зал
Поєдинок Спортсменів
Поєдинок Спортсменів (2)
Підпишіться, щоб отримувати листи.