Така невитребувана земельна частка (пай) після формування її у земельну ділянку за рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради (у разі необхідності формування) за заявою відповідної ради на підставі рішення суду передається у комунальну власність територіальної громади, на території якої вона розташована, у порядку визнання майна безхазяйним.
Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цих прав. Для належного оформлення свого права приватної власності нагадуємо алгоритм дій:
Якщо власник сертифікату помер, то спадкоємцям необхідно насамперед визнати порядок спадкування сертифікату на право на земельну частку (пай), а потім починати виконувати алгоритм дій зазначених вище.
Пам’ятайте, що земля є основним національним багатством нашої держави і володіння нею чи користування повинно бути раціональним та відповідальним!
За кваліфікованою консультацією з даного питання можна звернутися до Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації.
Підпишіться, щоб отримувати листи.