22 січня 2024, 19:16
У спортивному ліцеї провели годину патріотичної свідомості «Соборна мати-Україна, одна на всіх як оберіг» та флешмоб «Схід і Захід разом». Його учасники надсилали привітання співвітчизникам із побажаннями зберігати силу духу, бадьорість та оптимізм.
У ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулися урочисті заходи із традиційним покладанням квітів до підніжжя памʼятника Т. Шевченка.
Наша єдність – наша зброя.
У Школі
Школа (1)
Підпишіться, щоб отримувати листи.