На нараді обговорили «Детальний план території за межами населених пунктів Глобинської міської територіальної громади Кременчуцького району для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрової електричної станції ДТЕК Полтавська ВЕС з орієнтовною проєктованою потужністю 650 МВт», яка стане найпотужнішою вітровою електричною станцією України.
Головне питання наради – узгодження проєктних коридорів технологічної інженерної мережі об'єкту з орієнтовною прив'язкою місць встановлення вітрових електричних установок. У співпраці з керівництвом Глобинської міської територіальної громади та старостатами, узгоджені межі перспективного розвитку населених пунктів громади з урахуванням положень детального плану територій.
Враховуючи умови сьогодення, розвиток альтернативної енергетики займає одну з ключових позицій у Стратегії регіонального розвитку Полтавської області та Програмі комплексного відновлення, як захід, що сприятиме зменшенню енергозалежності та підвищенню енергетичної безпеки області та України в цілому.
Попередньо за зверненням замовника уповноваженим органом облвійськадміністрації надані державні та регіональні інтереси для їх урахування під час розроблення детального плану території.
Найближчим часом містобудівна документація буде розглянута архітектурно-містобудівною радою при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА.
Підпишіться, щоб отримувати листи.