Директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Віта Рекотова та її заступниця Світлана Туль надали консультації зі складання бізнес-плану ветеранам та ветеранкам, які планують започаткувати власну справу та розширити вже існуючий бізнес. Зокрема у започаткуванні садівництва та швейного виробництва.
В області проєкт реалізує ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» на базі Полтавського університету економіки і торгівлі у партнерстві з DVV International Ukraine та за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини
Консультації (2)
Родина Ветеранів
Підпишіться, щоб отримувати листи.