21 лютого 2024, 19:17
Сюди можуть приходити батьки з дітьми від трьох до шести років. Там створили умови для відновлення ментального здоров’я, творчого і розумового розвитку дошкільнят, зокрема й дітей з інвалідністю. Фахівці надаватимуть і соціально-психологічну підтримку родинам із дітьми.
В офіційному відкритті взяли участь заступник начальника ОВА Володимир Василенко, голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Мунір Мамедзаде, секретарка Полтавської міської ради Катерина Ямщикова, представники Благодійного фонду «Безпечне майбутнє», родини з дітьми.
«Створення простору – це чудовий приклад об'єднання зусиль країни, обласної влади, закладу вищої освіти, благодійної організації та міжнародних партнерів заради добробуту наших дітей. Упевнений, що цей простір стане улюбленим місцем малечі. Тут вони в комфортних умовах зможуть отримувати нові знання, розвиватися та підтримувати своє ментальне здоров’я», – зазначив Володимир Василенко.
Простір облаштували новими меблями, оргтехнікою, акустичними системами, креативними стендами, іграшками, конструкторами, розмальовками. Є логопедичне дзеркало, інтерактивні стіл та дошка.
«Відкриття простору стало можливим завдяки співпраці багатьох організацій. Це те місце, де діти можуть розвиватися й отримувати нові знання. І такі ініціативи є прикладом того, щоб родини з дітьми залишалися в країні. А переселенці інтегровувалися в життя громад. Із дітьми проводитимуть сенсорно-пізнавальні, логіко-математичні, мовленнєві й мистецькі заняття. Працюватиме батьківський клуб, в якому надаватимуть консультативну та методичну допомогу сім’ям щодо подолання сімейного напруження й додаткового стресу, зумовлених війною. Створена й розвивально-ігрова дитяча зона, де працюють професійні педагоги, аніматори та психологи», – розповів Мунір Мамедзаде.
Простір для родин із дітьми відкрили у межах проєкту «Комплексна підтримка місцевих та регіональних органів влади у наданні інтегрованого пакету соціальних послуг та пільг у Кіровоградській та Полтавських областях та місті Кривий Ріг».
Взаємодію між владою Полтавщини та міжнародними партнерами забезпечує Регіональний офіс міжнародного співробітництва.
Люди (19)
Василенко (2)
Гра (2)
Ігри (1)
Постір (1)
Підпишіться, щоб отримувати листи.