23 лютого 2024, 10:41
Фахівці Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» продовжують надавати консультації підприємцям щодо створення власного бізнесу та розширеня існуючого.
Цього разу директорка Агенції Віта Рекотова разом з заступницею Світланою Туль працювали з Сергієм Шашелем, керівником відділу продажів ТОВ «Леляківська Сироварня». Працювали над складанням бізнес-плану на участь у рамках Програма урядових грантів єРобота «Грант на переробне підприємство». Розмір допомоги в межах гранту – до 8 млн грн.
Підприємство планує запустити новий цех та закупити обладнання. Воно дозволить переробляти більше сировини на 30 %. Також це створення до 25 нових робочих місць.
«Бізнес-ідея полягає у впровадженні технологічних рішень на підприємстві, а саме: придбання розливного та пакувально-фасувального обладнання молочної продукції, що забезпечить вирішення потреби у бажаному виробництві продукції, – розповіла Віта Рекотова. – Це обладнання може здійснювати розлив молока близько 1000 шт. за годину та здійснювати автоматичне етикерування тари».
Розширення діяльності ТОВ «Леляківська Сироварня» сприятиме розвитку крафтового бізнесу в Полтавській області.
Підпишіться, щоб отримувати листи.