23 лютого 2024, 17:40
На презентаційному стенді Полтавщина представила проєкт «Мотанка». Це фільм Максима Старикова за участі акторів Полтавського академічного обласного театру ляльок, вихованців організації та майстрів народної творчості.
Проєкт представили в межах реалізації Протоколу про наміри співпраці між муніципалітетом Паневежського району (Литва) та Полтавської обласної військової адміністрація (Україна).
Примірники календаря та ляльку оберіг від майстрині народної творчості Віри Черняк юні вихованці подарували Президенту Литовської республіки Ґітанасу Науседу.
Підпишіться, щоб отримувати листи.