27 лютого 2024, 08:30
Кожен учасник заняття мав змогу потренуватися запускати та керувати дроном, відстежувати його роботу на екрані, опановувати механізм та принцип дії БПЛА.
Ці знання, уміння та навички знадобляться ліцеїстам не лише на уроках «Захисту України», а й при виборі напрямку навчання під час вступу у вищі військові заклади освіти.
Такі заняття адміністрація Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою планує провести і для ліцеїстів другого курсу.
Підпишіться, щоб отримувати листи.