28 лютого 2024, 11:59
2023 року творчий тандем Ю. В. Бровко та одинадцятикласника ліцею Назара Тарана дав блискучий результат: 2 місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. За свій переможний МАНівський дослідницький проєкт Назар виборов право на отримання стипендії Президента України.
Натепер Назар – студент Харківського національного університету радіоелектроніки, де здобуває вищу освіту за спеціальністю «Кібербезпека та захист інформації». Науковий інтерес юнака і зараз пов’язаний з вивченням інформаційних технологій, а саме дослідженням способів системного адміністрування та керування мережею, зокрема, Н. Таран є розробником і адміністратором власного web-сервера.
Ман (5)
Підпишіться, щоб отримувати листи.