«Винесли це питання на розгляд групи у зв’язку з суспільним резонансом і публікаціями у медіа. У матеріалах журналісти звертали увагу на можливі ризики завищення вартості на розхідні матеріали. На засіданні заслухали представників міської ради», – зауважив начальник ОВА Філіп Пронін.
Філіп Пронін акцентував, що робоча група «Прозорість і підзвітність» приділить більше уваги цій закупівлі. Аудитори і податківці детально її перевірять, а поліція проаналізує переможця тендеру. Наступного засідання продовжать розгляд.
Підпишіться, щоб отримувати листи.