03 квітня 2024, 17:35
Його відкрили начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін разом із Міністеркою соціальної політики України Оксаною Жолнович.
«Більшість людей соціальну допомогу інтерпретують як виплату, але важливо, щоб з людиною можна було поговорити, щоб в людини було місце, де вона може поділитися своїми болями, де отримає просту людську підтримку. Щоб можна було бачити таких самих людей і з ними поговорити. Так людині легше знайти вихід, навіть легше зрозуміти, що ти не самотній у такій ситуації. Я рада, що в нас відкриваються такі заклади. Ми повинні прагнути, щоби в кожній громаді був такий центр життєстійкості», – зауважила Оксана Жолнович.
В області докладають максимум зусиль для реалізації державної політики з розвитку соціальних послуг, адже доступні та якісні сервіси – це запорука соціальної захищеності постраждалого населення та вразливих категорій громадян.
«Відкриття Центру життєстійкості – успішний приклад синергії дій міністерства, обласної влади, громади та соціально відповідального бізнесу. В семи громадах уже працюють над створенням таких просторів. Зокрема у Кобеляцькій, Лубенській, Миргородській, Пирятинській, Полтавській, Новосанжарській та Шишацькій», – наголосив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
У Центрі життєстійкості коштом агропромислового холдингу «Астарта-Київ» відремонтовано й облаштовано кімнати для первинного консультування, групової форми роботи та занять з дітьми. П'ять фахівців – два психологи та три соціальні працівники – надаватимуть послуги всім охочим.
Проєкт ініційований Міністерством соціальної політики України в межах Всеукраїнської програми ментального здоров‘я Першої леді Олени Зеленської.
Підпишіться, щоб отримувати листи.