03 квітня 2024, 18:20
На змагання з’їхалися черлідери 5 шкіл району: Полтавського ліцею імені Антона Макаренка, Диканської загальноосвітньої школи, Решетилівського ліцею імені І.Олійника, Мачухівського та Опішнянського ліцеїв.
За результатами яскравих виступів фрістайлерів, перемогу вибороли дівчата з Опішні. Вони й представлять школу та район на обласних змаганнях у Полтаві.
Друге місце здобули учениці Решетилівського ліцею, третє – у Полтавського ліцею імені Антона Макаренка.
Нагадаємо, що серед полтавських шкіл честь представляти обласний центр на ІV етапі ліг завоювали черлідери з школи №26 https://poda.gov.ua/news/171521. Загалом в області на змаганнях із черліденгу взяли участь 50 команд.
Виступ (13)
Дівчата (6)
Діти (38)
Зал (11)
Нагородження (19)
Танець (1)
Учасники2
Підпишіться, щоб отримувати листи.