19 квітня 2024, 19:16
Ці дерева ростуть у селі Будище на Черкащині та є ботанічною пам’яткою природи місцевого значення. Їх іще називають дубами Шевченка.
«Всеукраїнська акція «Шевченко єднає Україну» ініційована Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державною екоінспекцією України та ДП «Ліси України» у межах програми Президента «Зелена країна», – розповів заступник начальника Державної екологічної інспекції Центрального округу Тарас Курінний. – 27 дерев символізують 27 територіальних одиниць України – 24 області, Автономну Республіку Крим та міста Київ і Севастополь».
До висадки дерев долучилися працівники Департаменту екології та природних ресурсів ПОВА, Державної екологічної інспекції Центрального округу, Північно-східного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства, Полтавського дендропарку, Регіонального офісу водних ресурсів та КП «Декоративні культури».
За новими деревами будуть доглядати та згодом встановлять відповідну табличку. «Шевченківські» дуби нині саджають по всій Україні.
Висадка
Дерева В Парку
Дерева Висадка
Дуб
Засипають Дерево
Люди (49)
Поле (1)
Садять Дерева
Підпишіться, щоб отримувати листи.