25 квітня 2024, 08:53
Творчі здобутки на огляд комісії представили п’ять колективів, які мають звання «народний»: хор «Криниця», керівник – Вікторія Кульбашна, вокальний ансамбль «Мальви», керівник – Людмила Сидоренко, ансамбль танцю «Юність», керівник – Олена Матюніна, чоловічий вокальний ансамбль «Пліка вокаліз» та Джаз Бенд, керівник – Дмитро Лузановський.
Атестаційна комісія високо оцінила рівень виконавської майстерності, сценічної культури та артистизм учасників творчого звіту, і те, що різними засобами мистецтва колективи пропагують твори з невичерпних джерел української народної творчості та кращих зразків сучасного мистецтва.
38 учасників звітного концерту створили неймовірно запальну, піднесену, святкову атмосферу, якою перейнялися всі присутні.
Виступ (20)
Дівчата (7)
Підпишіться, щоб отримувати листи.