25 квітня 2024, 12:38
У тренінгу взяли участь 20 координаторів та представників із Великобудищанської, Гадяцької, Горішньоплавнівської, Диканської, Зіньківської, Кобеляцької, Котелевської, Кременчуцької, Лубенської, Опішнянської, Пирятинської, Полтавської, Піщанської, ️Решетилівської, Сенчанської, Скороходівської, Терешківської, Хорольської, Чутівської, Щербанівської громад.
Начальник управління молоді та спорту ПОВА Марина Трохименко розповіла про роботу координаторів соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» за 2023 рік у Полтавській області. Декан факультету фізичної культури і спорту НУ «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ліна Рибалко ознайомила присутніх із розвитком спорту серед студентів. В. о. директора Полтавського обласного центру «Спорт для всіх» Олександр Іванов виступив із доповіддю «Специфіка організації діяльності закладів масового спорту».
Під час теоретичної частини учасникам презентували «Особливості рекреаційної рухової активності» та ознайомили з обовʼязками координатора, звітністю, графіком тренуваннь.
Потім відбулися заняття з йоги (тренер Всеволод Гончаренко) і функціональне тренування з інвентарем під керівництвом тренера Аліни Мелех.
Учасники тренінгу отримали сертифікати за участь.
IMG 5634 (3)
IMG 5621
IMG 5687 (3)
IMG 5696 (4)
IMG 5744 (3)
IMG 5748 (2)
Підпишіться, щоб отримувати листи.