30 квітня 2024, 15:56
Як свідчить аналіз, проведений фахівцями профільного підрозділу Головного управління, основними причинами нещасних випадків є порушення потерпілими вимог інструкцій з охорони праці та відсутність контролю з боку посадових осіб за додержанням вимог законодавства про охорону праці підлеглими, і - як сумна данина нинішнього часу – загибель та травмування працівників підприємств від ракетних ударів.
Порівняно з аналогічним періодом минулого року динаміка виробничого травматизму та професійної захворюваності на підприємствах регіону позитивна, окрім потужного промислового гіганту “Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат”, де замість одного минулорічного сталося два нещасних випадки упродовж першого кварталу нинішнього року.
На яких ще підприємствах області роботодавці або працівники втратили пильність щодо охорони праці? У їх числі – ТОВ "НВП "Глобинський свинокомплекс", КП "Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр Полтавської обласної ради", ТОВ “Хорольський завод Дитячого харчування”, ПП “Явір-2005”, КП “Благоустрій Кременчука”, КНМ "Котелевська лікарня планового лікування", КП "Полтававодоканал", ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” тощо.
Спеціалісти Головного управління готові до профілактичної та консультативної співпраці з роботодавцями, проведення спільних заходів будь-якого формату, адже нещасні випадки краще попереджати, ніж ліквідовувати їх наслідки!
Канали зв’язку з фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області для консультацій і повідомлення про нещасний випадок на виробництві:
адреса електронної пошти - [email protected]
телефони екстреного зв’язку – (0532) 56-07-38, (0532) 56-06-43
Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області
Причини Виробничого Травматизму На Полтавщині
Підпишіться, щоб отримувати листи.