14 травня 2024, 18:44
У форумі взяли участь заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко, перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА Євген Кончаковський, освітяни області.
«Освітній форму на тему доброчесності в освітньому менеджменті – це знакова подія для обміну досвідом та аналізу основних моментів щодо боротьби з можливими проявами корупції в освітній сфері, – зауважив Антон Чубенко. – Культура прозорості і доброчесності – це вимога сьогодення. Її інтеграція в освітні процеси потрібна всім: дітям, вчителям, батькам, педагогічним колективам. Учням це допоможе дізнатись, що таке доброчесність, у чому її цінність. Вчителям – знати власні права та застосовувати антикорупційні навички в роботі. Шкільним адміністраціям – вміти виявляти корупційні ризики в закладах освіти та запобігати їм. Батькам – стати партнерами для педагогів задля забезпечення прозорого і безпечного шкільного середовища».
Також підбили підсумки обласного конкурсу на кращий дизайн поштової марки «Сила Доброчесності», нагородили переможців.
«Обласний конкурс на кращий дизайн поштової марки «Сила Доброчесності» проводили у квітні з метою поширення та підтримки цінностей доброчесності серед учасників освітнього процесу, – зауважив Антон Чубенко. – Виховання почуття національної гідності, популяризація доброчесності та антикорупції для учнів і педагогів, посилення впливу дітей та молоді на життя громад – це ті конкретні цілі, яких вдалося досягти, проводячи конкурс. Його учасники показали гідні результати та проявили глибоке розуміння обраної тематки».
Перемогу здобула Катерина Чечотка, учениця Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26. 2 місце посіла Яніна Базавлук, учениця Кременчуцької гімназії №20.
Також Антон Чубенко ознайомився із роботою в період воєнного стану Рокитненської гімназії, а також Омельницького ліцею.
Підпишіться, щоб отримувати листи.