21 травня 2024, 18:21
Додатково кілька медичних установ використовують і альтернативні джерела живлення. Так, Лохвицька лікарня має сонячні панелі, обласна лікарня імені Скліфосовського й міський перинатальний центр Полтави – акумулятори накопичення енергії.
«Завдяки синергії зусиль обласної влади і громад, міжнародних партнерів і соціально відповідального бізнесу вдалося досягти таких результатів. Це допомагає рятувати життя. Дякуємо за вагомий внесок у зміцнення енергетичної безпеки Полтавщини», – сказав Філіп Пронін.
Підпишіться, щоб отримувати листи.