25 травня 2024, 11:44
Серед учасників – експерти регіонального розвитку та розвитку туризму в Україні, представники державного агентства розвитку туризму в Україні, а також представники органів місцевого самоврядування, ОВА та бізнесу.
Під час панельних дискусій обговорили питання: інклюзивного підходу в туризмі: фізична доступність та психологічна готовність; маркетингу територій і туристичних дистанцій; бізнесу і туризму: хто і як заробляє на туризмі.
Мета форуму – обговорення існуючих проблем, нових ідей, шляхів розвитку туризму в Україні в умовах сьогодення та підтримка малого й середнього бізнесу в сфері агротуризму.
Зустріч надихнула на створення платформи для спілкування, обміну кращими практиками розвитку туризму в час війни та побудови майбутнього партнерства.
Виступ Спікерки
Спільне Фото Жінок
Підпишіться, щоб отримувати листи.