26 травня 2024, 10:40
Алгоритм дій простий. Батьки або законні представники самостійно обирають із переліку реабілітаційну установу. Прийом заяв здійснюють фахівці з питань соцзахисту населення виконавчих органів сільських, селищних, міських рад або ЦНАПів. Для цього необхідно мати перелік документів. Детально про порядок процедури можна дізнатися у Дії або на сайті Фонду соцзахисту осіб з інвалідністю за посиланням.
«Послуги з реабілітації безоплатні у межах граничної вартості, яка визначається за ступенем обмеження життєдіяльності. Вона не може перевищувати: для дітей із І та ІІ ступенем – 16 тисяч гривень, для дітей із ІІІ ступенем – 25 тисяч гривень, – розповів Філіп Пронін. – Реабілітація – важливий процес підтримки здоров'я дітей з інвалідністю. Дбаємо про те, щоб усі без винятку мали необхідний догляд та піклування».
До заяви необхідно додати копії таких документів:
Реєстрація заяв, а також визначення черговості надання реабілітаційних послуг проводиться в порядку надходження заяв.
Підпишіться, щоб отримувати листи.