27 травня 2024, 15:43
Проєкт присвячений 100-річчю південноамериканської прем’єри легендарного українського «Щедрика» та передбачає презентацію виставки «Прийшли, заспівали, перемогли!» у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка.
Це авторський проєкт дослідниці культурної дипломатії України, засновниці Інституту Леонтовича Тіни Пересунько, яка є і авторкою книги «Щедрик. Відома пісня з невідомою історією», присвячених історії світових гастролей Української Республіканської Капели під орудою Олександра Кошиця та міжнародного тріумфу «Щедрика» Миколи Леонтовича.
Підпишіться, щоб отримувати листи.