28 травня 2024, 10:55
Він глибоко залюблений у свою справу – на висококласних уроках формує майбутні покоління українців. Крім цього, досліджує історію рідного краю, організовуючи з 2001 року для дітей щорічні археологічні розкопки, а результатом його безперервної експедиційної діяльності є створення Польової археологічної школи «BARBARICUM».
Вражає кабінет історії ліцею, кожен сантиметр простору якого створено руками Сергія Васильовича. Наповнене історичними експонатами, приміщення нагадує музей, тут кожен предмет є і засобом навчання, і способом пізнання історії свого народу та себе як його частинки.
Талановитий учитель – автор низки археологічних статей; до наукової роботи долучає і своїх учнів. Ціла когорта його вихованців є призерами учнівських олімпіад та переможцями конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН України.
Та все це було до 2022 року. Під час повномасштабного вторгнення за покликом серця Сергій Васильович став на захист України. Упродовж двох років він боронив Батьківщину, а нині перебуває на реабілітації. Кожен учень ліцею з нетерпінням чекає на свого Вчителя, а щодо випускників – уже цілі генерації плекають у собі те зерно любові до України, що посіяв у їхні душі та серця Сергій Васильович.
Військовий (8)
Педагог
Підпишіться, щоб отримувати листи.