«Нині майже всі реалізують свої бізнес-ідеї. Загалом в області з'явиться понад 440 нових робочих місць, – розповів Філіп Пронін. – Розмір одного мікрогранту коливається від 50 до 250 тисяч гривень. Кошти повертати не потрібно за умови дотримання вимог, одна з яких – створення робочих місць».
Програма «єРобота» дає можливості для розвитку бізнесу на Полтавщині. Дізнатися більше та подати заявку можна на порталі Дія. (https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota).
Підпишіться, щоб отримувати листи.