«Формування якісної мережі закладів з посиленою військово-фізичною підготовкою – на постійному контролі. Нині триває процес передачі майнових комплексів у підпорядкування ліцеїв. Позитивну роль у розвитку цих закладів освіти відіграють піклувальні ради. За їх сприяння для поліпшення матеріально-технічної бази залучаються додаткові позабюджетні кошти. Подібні практики варто масштабувати. А завдяки синергії зусиль діти отримають якісні умови для навчання», – зазначив заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко.
Директор Департаменту освіти і науки ПОВА Євген Кончаковський розповів про основні етапи підготовки ліцеїв до нового навчального року: «Головне завдання – забезпечити ліцеїстів неперервним процесом навчання та належними умовами відпочинку. Тому в Полтавському ліцеї на порядку денному ремонт укриття та спальних приміщень, а в Кременчуцькому – ремонт одного з навчальних корпусів».
Також члени Громадської ради розглянули питання створення осередків для звільнених військовослужбовців за віком, станом здоров’я чи сімейними обставинами.
«В області повинні подбати, щоб ветерани якомога швидше адаптувалися до нормального цивільного життя. Як позитивний приклад – створення громадських об’єднань. Щоб хлопці й дівчата, які повертаються з фронту, знаходили однодумців та товаришів, спільно відстоювали свої інтереси. У деяких громадах області діють добровольчі формування територіальних громад. Їх теж варто залучати до активного суспільного-політичного життя краю», – зауважив заступник начальника Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Едуард Бородай.
Проаналізували члени Громадської ради й стан виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні за березень-червень 2024 року.
Підпишіться, щоб отримувати листи.