22 липня 2024, 14:46
Відповіддю на виклики часу стало ліцензування в Академії цьогоріч нових програм − «Практична психологія та психологічна реабілітація» і «Цифровий менеджмент. Управління проєктами», які відкривають нові перспективи для молоді.
Ці спеціальності не лише допомагатимуть позитивно трансформувати нову українську реальність, але й гарантують здобувачам високу затребуваність на ринку праці, надаючи випускникам необхідні навички та знання для успішної кар'єри в умовах сучасних реалій.
Унікальним є досвід Академії в організації практичної підготовки здобувачів освіти. За відгуками роботодавців, саме випускники Академії з перших днів роботи в закладах освіти готові до роботи в новій українській школі в різних форматах навчання, на різних інтернет платформах, вільно інтегрують в освітній процес штучний інтелект.
Студентське життя наповнене не лише навчанням. У закладі працюють колективи художньої самодіяльності, серед яких – єдиний в Україні народний дівочий духовий оркестр «Роксолана», учасники якого, взявши участь у фестивалях і конкурсах Міжнародного рівня або Міжнародного молодіжного обміну у рамках програми Erasmus+, побували в різних країнах світу: Польщі, Італії, Чорногорії, Румунії. Учасники гуртів «Рутенія» та «Горислів» популяризують знання державної мови та подорожують крізь час і простір з найкращими класичними й сучасними авторами, плекають власну літературну творчість. Крім цього, активною є участь закладу в молодіжних обмінах з питань освіти, культури та психології у Польщі, Румунії та Італії. Взагалі, географія присутності нас як представників України по всьому світу невпинно розширюється.
Країні потрібна сильна, здорова нація. Тому популярними серед студентів є заняття спортом у секціях з волейболу, футболу, тенісу, чарлідінгу. Про високий рівень і результативність занять свідчать перемоги студентів та студенток Академії на змаганнях Всеукраїнського та світового рівнів.
В умовах повномасштабної війни колектив не забуває про активну волонтерську діяльність − благодійні ярмарки та концерти, волонтерські акції, у результаті яких закуплені й передані захисникам як речі та продукти першої необхідності, так і потужні інструменти майбутньої перемоги − FPV-дрони, джерела безперебійного живлення, РЕБи. Окремий предмет гордості й «професійна» сторінка волонтерства наших майбутніх бакалаврів − навчання дітей з прифронтових зон з метою подолання освітніх втрат у рамках програми «СтудМентор».
Стань частиною історії рідного краю! Підтримай Україну в боротьбі за процвітання та самовизначення! Приєднуйся до родинного кола Академії!
Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія знаходиться в Кременчуці за адресою: вул. Валентини Федько, 33. Дізнатися детальніше про усі можливості та умови навчання можна за телефоном +380687772265.
Підпишіться, щоб отримувати листи.