09 серпня 2024, 13:22
Одним із ключових питань, що розглядалися у сфері цифрового розвитку регіону, було наповнення інтерактивної карти джерел питної води для населення Полтавської області. Нагадуємо, команда обласної військової адміністрації за участі Управління цифрової трансформації створила мобільний застосунок. Він дозволяє жителям області відстежувати місця, де можна безкоштовно набрати питну воду. У майбутньому планується доповнити її новими точками з питною водою, а також інформацією про результати дослідження проб на вміст шкідливих елементів.
Наразі застосунок доступний для користувачів Android, його можна завантажити за посиланням: http://surl.li/tnuzg .
Начальник Управління цифрової трансформації ПОВА, Іван Біліцький також представив звіт за І півріччя 2024 року про виконання регіональної програми інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2024-2026 роки.
В області в усіх 60 територіальних громадах функціонують Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), а також створено 3 територіальні підрозділи (ТП) та 143 віддалені робочі місця (ВРМ).
Серед важливих досягнень у межах виконання програми за перше півріччя 2024 року було створення 40 нових ВРМ у старостинських округаху із 143 наявних. Розширення мережі точок доступу до адміністративних послуг підвищує своєчасність надання послуг для населення.
Крім того, всі 60 ЦНАПів області забезпечені інформаційними системами та доступом до мережі інтернет для відвідувачів. Важливо, що у 21 ЦНАПі наявна можливість надавати послуги людям із порушенням слуху з використанням жестової мови.
Питання кібербезпеки, що стало особливо актуальним в умовах війни, також має вагоме значення в процесі реалізації програми. Зокрема забезпечено проведення кібердіагностики Полтавської ОВА ТОВ «Юніонфлейм», за результатами якої надані звіти та рекомендації для посилення кіберстійкості облвійськадміністрації. Полтавська ОВА разом отримала грант від CRDF Global RFP DE-02-2023 , «Гранти на поліпшення кібербезпеки для державних інституцій України», що включає проведення інформаційного аудиту наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.
«Цифровізація й надалі проникає в усі сфери життя і залишається пріоритетним напрямом роботи для Полтавської обласної військової адміністрації. Продовжуємо забезпечувати стійкий інноваційний розвиток області, впроваджуючи сучасні технології й забезпечуючи громадян комфортним доступом до послуг та інформації», – наголосив Іван Біліцький.
Підпишіться, щоб отримувати листи.