13 серпня 2024, 11:30
Згідно з пріоритетними завданнями, ключовий фокус зосереджений на проєктах у сферах національної безпеки та оборони, юстиції, економіки та торгівлі. Крім того, триває впровадження цифрових інструментів в межах Державної антикорупційної програми.
Разом з тим, заплановано подальший розвиток Порталу Дія, Дія.Освіта, Дія Бізнес, Дія.Офіс, впровадження Дія.Підпису та Реєстру Реєстрів, а також застосунків Дія та Мрія, запровадження нових послуг для громадян і технологічного бізнесу.
Понад 80 державних органів, установ та підприємств відповідають за прийняті пріоритетні завдання в межах Національної програми інформатизації. Реалізація кожного з проєктів наближає Україну до статусу технологічної, а громадянам та бізнесу дає змогу доступно та зручно отримувати послуги в цифровому форматі.
Полтавщина активно долучається до процесу цифровізації на місцевому рівні. Так, Полтавська область затвердила Регіональну програму інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2024–2026 роки, яка передбачає, зокрема, створення та оновлення системи захисту інформації для кібербезпеки й інформаційної безпеки. Також, серед важливих ініціатив програми – упровадження системи жестової мови для людей із порушеннями слуху в ЦНАП.
Окрім цього, органи місцевого самоврядування активно впроваджують програми інформатизації. Станом на серпень 2024 року програми затверджені у 50 територіальних громадах, решта працюють над їх розробкою.
Цифрова трансформація відкриває нові можливості для Полтавщини. Запровадження сучасних технологій та цифрових рішень не тільки прискорить розвиток регіону, але й забезпечить його стабільність та процвітання в майбутньому.
Підпишіться, щоб отримувати листи.