«Кожен житель області чи то в місті, чи то у віддаленому селі повинен отримувати якісні медичні послуги. Реформа екстреної медичної допомоги, що нині триває, спонукає до якісних змін. Для забезпечення бригад швидкої якісним обладнанням та матеріалами ми з використовуємо усі наявні можливості. Але найголовніше – фаховий медичний персонал, який має можливість постійно навчатися та вдосконалювати свої професійні навички. Цьому сприятиме обладнання, яке отримав центр завдяки міжнародним партнерам», – зауважив заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко.
Манекен для відпрацювання навичок надання серцево-легеневої реанімації та два симулятори пологів використовуватимуть під час навчання бригад швидкої, поліцейських та рятувальників. Їхня особливість – за допомогою мобільного додатку відразу аналізуються дії медичного працівника та вказуються на недоліки допущенні під час відпрацювання процедури.
Ознайомився з роботою навчального центру та особливостями використання обладнання заступник представника ФН ООН у галузі народонаселення в Україні Мустафа Ельканзі.
«Ми обрали ваш навчальний відділ не випадково. Адже Полтавщина – регіон, який не боїться змін, завжди одним з перших впроваджує пілотні проєкти, зокрема і щодо надання екстреної медичної допомоги. А коли бачиш обладнання безпосередньо в дії, спілкуєшся з професіоналами, які прагнуть удосконалювати свої вміння – це мотивує не зупинятися, а допомагати й в подальшому», – говорить Мустафа Ельканзі.
Полтавщина тісно співпрацює з UNFPA не один рік. За його підтримки та сприянням Полтавської облвійськадміністрації реалізовано проєкт «Мобільні бригади сексуального та репродуктивного здоров’я», відкрито та забезпечено виробами медичного призначення, меблями 6 гінекологічних кабінетів безбар’єрного доступу, проведено навчання медичного персоналу та міжгалузеву координацію надання допомоги постраждалим від насильства.
Навчання (2)
Огляд Манекенів
Чоловіки З Навчальним Манекеном
Люди В Кобінеті
Люди Говорять
Чоловіки Тиснуть Руки
Підпишіться, щоб отримувати листи.