30 серпня 2024, 09:25
Зазвичай у закладі відбувається багато заходів патріотичного спрямування. Але в такому форматі це – перший, розповів директор філармонії Олег Тищик.
На початку програми ведучі нагадали присутнім основні події, що передували трагедії в Іловайську. 2014 року бої за це місто на Донеччині тривали майже місяць. Наші війська успішно витісняли терористів, допоки до останніх не приєдналися російські війська.
Тоді чимало українських захисників потрапили в “котел”. Окупанти погодилися дати їм “зелений коридор” для виходу. Але підступно розстріляли з важкого озброєння колони наших військ, які йшли цим “коридором”, через поля з соняшниками…
Ці рослини стали одним із символів боротьби українців проти російської навали. І не тільки вони.
Сила духу, прагнення до волі, любов до рідної землі… Цих символів, що гуртують народ, загартовують націю, дуже багато. Про них, про біль від втрат, що назавжди оселився в серці кожного українця, про віру в нашу перемогу й були цього вечора пісні – популярні твори, як-от: “Повернися живим”, “Біля тополі”, “Все, що є, Україна”, “Боже, Україну збережи”, а також менш відомі, але наших, полтавських, авторів, народжені, зокрема, у буремні часи повномасштабної російсько-української війни.
Ці композиції виконали пісенно-танцювальний ансамбль “Полтава”, гурт “Краяни”, солісти обласної філармонії Марина Ткаченко, Лариса Борисенко, Наталія Шинкаренко, заслужений артист України Микола Гармаш, Андрій Діденко й заслужена артистка України Тетяна Садохіна. Гармонійним доповненням до пісенної частини заходу став хореографічний виступ маленьких вихованців модельної агенції “Століття краси”.
Прекрасні голоси й щирі емоції не залишили нікого з присутніх цього вечора байдужим. Публіка щиро аплодувала артистам і щедро віддячила донатами після концерту, які заклад передасть на потреби 80-ї бригади.
Підпишіться, щоб отримувати листи.