10 жовтня 2024, 15:11
Учасники конференції – керівники закладів загальної середньої освіти Полтавщини, представники органів управління освіти, наукової спільноти, громадських організацій та проєктів міжнародної допомоги, зацікавлених у впровадженні освітніх цифрових технологій.
Із мотивувальними промовами до присутніх звернулися заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Антон Чубенко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації Євген Кончаковський, директорка Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії імені А. С. Макаренка Леся Крупіна, директор компанії TATL Technology Олексій Кошевець.
Обласний коледж «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка» Полтавської обласної ради є закладом, відомим на Полтавщині своїми успіхами в освітньо-цифрових інноваціях. Фахівці академії зацікавили учасників конференції своїми виступами про використання штучного інтелекту в сучасній професійній педагогічній діяльності та досвідом підготовки до міжнародних олімпіад з інформатики учнівства різновікових груп.
Родзинкою заходу стали виступи менеджера з регіонального розвитку TATL Technology, AIExpert, сертифікованого тренера MIE Trainer у Microsoft Марини Лютинської та провідного фахівця відділу навчання компанії TATL Technology Зої Ліри, які представили огляд інструментів та платформ ШІ для освіти, пояснили, як здійснювати вибір інструментів для тих чи інших освітніх цілей, розробляти навчальні матеріали з використанням штучного інтелекту. Також фахівчині провели аналіз фінансової звітності, навчали генерувати музику, пісні, відеоконтент за допомогою штучного інтелекту, створювати цифрові аватари на основі нейронних мереж.
Практики застосування нейронних мереж будуть використані учасниками конференції для впровадження в майбутню педагогічну діяльність та формування індивідуальної освітньої траєкторії учасників освітнього процесу на основі штучного інтелекту.
Підпишіться, щоб отримувати листи.