07 листопада 2024, 16:58
Проведення тренінгу є ініціативою Робочої групи з гендерно-орієнтованої підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Державної екологічної інспекції України в рамках реалізації проекту Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй «Зменшення ризиків довгострокових екологічних катастроф в Україні шляхом створення Координаційного центру з оцінки шкоди навколишньому середовищу».
Організаційна підтримка у проведенні тренінгу забезпечується Департаментом екології та природних ресурсів обласної військової адміністрації та Полтавським державним аграрним університетом.
Долучилися до тренінгу представники Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної військової адміністрації, а також Державної екологічної інспекції в Полтавській, Дніпропетровській, Одеській та Київській областях.
Програма тренінгу поділена на два дні. Перший, теоретичний, включає в себе ознайомлення з прогнозуванням виникнення надзвичайних ситуацій, діями при виявленні вибухонебезпечного предмета, правилами надання домедичної допомоги, психологічним відновленням та ремедіацією для інспекторок та інспекторів, що здійснюють діяльність на територіях, постраждалих внаслідок бойових дій.
Завтра – день другий, практичний, під час якого учасники тренінгу відпрацюють навички надання домедичної допомоги, здійснять відбір проб та зразків, відпрацюють порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів чи під час виникнення надзвичайних подій, а також удосконалять свої навички застосування первинних засобів пожежогасіння.
Для проведення заходу свій культурно-мистецький корпус люб’язно надав Полтавський державний аграрний університет. В ході тренінгу керівник психологічної служби Полтавського державного аграрного університету Ірина Плаксієнко познайомила усіх присутніх з діяльністю психологічної служби університету та надала корисні поради при боротьбі зі стресовими ситуаціями.
Підпишіться, щоб отримувати листи.