29 листопада 2024, 10:27
ПДАУ
19 листопада команда менеджменту Полтавського державного аграрного університету взяла участь у бізнес-грі "Червоне – синє", яка допомагає розвивати навички співробітництва, стратегічного мислення, комунікації та ефективної взаємодії в команді.
Ведучою гри була Анжела Старовойтова – міжнародна тренерка з великим досвідом фасилітації діалогів і ненасильницької комунікації.
Гра "Червоне – синє" полягає у взаємодії між учасниками, сприяє виробленню довіри та відкритої комунікації між партнерами. Її мета – підвищення ефективності досягнення домовленостей у складних умовах.
Учасники бізнес-гри проаналізували різні сценарії та дійшли висновку про важливість балансування між конкуренцією та співпрацею, а також підкреслили, що це був не лише цікавий виклик, а й чудова можливість удосконалити навички, які вони щодня застосовують у роботі.
Такі тренінги надихають і допомагають нашій команді стати сильнішою, аби досягти спільних цілей Університету.
Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка
25-26 листопада 2024 р. делегація Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка здійснила робочі візити до Донбаської національної академії будівництва і архітектури (м. Івано-Франківськ) та Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка. Мета зустрічей – оцінка реалізації проєкту Erasmus+ КА2 «Bringing Opportunities and Organizational Success To Small Local Universities in Ukraine» (BOOST).
Полтавський педуніверситет представляли проректор з наукової роботи професор Василь Фазан і доцентка кафедри математичного аналізу та інформатики Оксана Дмитрієнко. У ДонНАБА участь у зустрічі взяли проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, менеджер проєкту Сергій Колесніченко, перший проректор з навчальної та фінансової роботи Ігор Точонов та фахівчиня із виконання проєкту Ірина Точонова-Мандрикова. У Кременецькій академії із полтавцями працювали проректор із стратегічного планування та наукової роботи Микола Курач, проректорка із навчально-педагогічної роботи Марія Боднар та менеджер проєкту Василь Кучер.
Під час зустрічей обговорювали результати реалізації робочих пакетів проєкту, зокрема цифровізацію навчального процесу та модернізацію платформи Moodle, управління проєктом і координацію діяльності партнерів, технічні оновлення та стратегічне планування інтернаціоналізації закладів освіти. Особливу увагу приділили моніторингу прогресу реалізації проєкту, який є важливим для підсилення інституційної спроможності закладів вищої освіти, налагодження ефективної комунікації між партнерами та створення основи для подальшої співпраці.
Проєкт BOOST, що триває з березня 2023 р. до лютого 2025 р., спрямований на підтримку українських університетів у вдосконаленні освітніх процесів шляхом інтеграції цифрових технологій, впровадження інноваційних методик навчання та посилення інтернаціоналізації.
У майбутньому заплановано посилення інтеграції цифрових технологій у навчальний процес, оновлення навчальних програм з акцентом на студентоцентрованому підході та поглиблення міжнародної співпраці з європейськими партнерами. Проєкт BOOST відкриває широкі можливості для модернізації вищої освіти в Україні, забезпечуючи її відповідність сучасним міжнародним стандартам.
Детальніше про проєкт можна дізнатися за посиланням: https://u.to/8mgFIQ.
“Co-funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Education and Culture Executive Agency (EACEA). Neither the European Union or the granting authority can be held responsible for them.”
Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
Музей науки у Полтавській політехніці є чудовою освітньою локацією, яка поєднує розваги та відпочинок з навчанням. Локація працює для мешканців та гостей Полтавської міської територіальної громади і набула широкої популярності серед школярів. Адже в музеї немає звичних обмежень, а є доступність і безбар’єрність простору, професійні інтерпретатори, невимушена атмосфера спілкування, ще й експонати мотивують до інтерактивного дослідження. Музей науки Національного центру «Мала академія наук України» у Полтавській політехніці поповнився новими цікавими й ексклюзивними експонатами. З 23 листопада запрошуємо всіх бажаючих відвідати оновлену виставку, аби поринути у світ мрій і фантазїй. Кожен, хто приходить до Музею науки у Полтавській політехніці, отримує задоволення від відвідин і незабутні враження.
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського
Трьом науковцям Кременчуцького національного університету присуджено Національну премію України імені Бориса Патона.
Згідно Указу Президента України №780/2024, за поданням Комітету з Національної премії України імені Бориса Патона, премія призначена за роботу «Створення модельного ряду спеціалізованих броньованих машин».
Лауреати премії:
Володимир Драгобецький – професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри машинобудування Кременчуцького національного університету;
Ірина Труніна – професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри менеджменту і маркетингу Кременчуцького національного університету;
Олександр Шаповал – доктор технічних наук, професор кафедри машинобудування Кременчуцького національного університету.
До нагородження Національною премією України робота представлена Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського.
Робота виконана науковцями КрНУ у складі авторського колективу.
Співавтори проєкту: ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання «Практика», Інститут електрозварювання ім. Є. О. Патона Національної академії наук України, Національна академія Національної гвардії України.
Підпишіться, щоб отримувати листи.