Нагадуємо, що лютого 2023 року в Єдиній інформаційній системі соціальної сфери (ЄІССС) було впроваджено розділ про надавачів соціальних послуг Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг для роботи у промисловому середовищі.
Юридичні та фізичні особи-підприємці, які надають соціальні послуги, мають відповідати Критеріям діяльності надавачів соціальних послуг та бути внесені Реєстру.
Порядок та механізм ведення Реєстру визначено у Порядку формування, ведення та доступу до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року № 99.
Про те, для чого функціонує Реєстр, хто його користувачі, які документи подаються для включення до Реєстру, а також переглянути тестовий дашборд із інформацією про надавачів соціальних послуг з Реєстру можна на сайті Мінсоцполітики за посиланням https://bit.ly/3VVIuir
Також, інформацію щодо процедури включення до Реєстру, переліку необхідних документів та контактів реєстраторів на місцях можна знайти на порталі облвійськадміністрації за посиланням https://poda.gov.ua/documents/146587
На сьогодні по Полтавській області до Реєстру включені 112 надавачів соціальних послуг, в тому числі 29 –недержавного сектору.
Надавачі соціальних послуг тергромад, а також обласні інтернатні заклади, простори соціальної адаптації та центри життєстійкості нанесені на інтерактивну карту надавачів соцпослуг, яка доступна за посиланням http://surl.li/bewczr. Аналогічна карта доступна і по спеціалізованим службам з підтримки осіб постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого насильства http://surl.li/lvygmj.
Простими словами для чого це потрібно і чому це важливо?
Враховуючи глобалізаційні процеси та важливість залучення додаткових ресурсів для забезпечення сталого розвитку територіальних громад та країни в цілому, саме включення надавача до державного Реєстру є обов’язковою умовою для участі в:
- експериментальних та пілотних проєктів, які передбачають отримання фінансової та іншої підтримки за кошти державного бюджету та міжнародних фондів;
- проектах та ініціативах з отримання грантової (міжнародно-технічної) та благодійної допомоги для забезпечення реагування на виклики війни, роботи з постраждалим населенням та уразливими категоріями громадян;
- цільових програмах та заходах різного рівня, спрямованих на розвиток соціальної сфери.
Департамент соціального захисту населення облвійськадміністрація заохочує заклади та організації, які планують розширювати сферу своєї діяльності та підтримувати населення як надавачі соціальних послуг «легалізувати» свою діяльність та внести дані до Реєстру.
Довідкова інформація та консультації щодо включення до Реєстру надавачів доступні за телефоном відділу надання соціальних послуг Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОВА (0532) 68-12-64.
Підпишіться, щоб отримувати листи.