Його відвідали заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко, директор Департаменту освіти і науки ОВА Олег Кончаковський, голова постійної комісії з питань освіти, науки та культури Полтавської обласної ради Олег Діденко, в.о. директора Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді Валерій Биков, педагогічні працівники.
«Дуже радує, що наша творча молодь проникається українською культурою, її традиціями. Примножує їх та популяризує. Не зважаючи ні на що, наша самобутність живе. Більше того, сьогодні вона має вже академічний характер», – зауважив Антон Чубенко.
За словами керівниці гуртка Інни Каленіченко, захід спрямований на удосконалення системи роботи з обдарованою учнівською молоддю, підвищення якості організації дослідницько-експериментального напряму освіти в поточному навчальному році, популяризацію українських національних традицій.
«У його підготовку обдарована молодь вклала не тільки знання, досвід, енергію, а й частину душі», – розповіла Інна Каленіченко.
У межах заходу 15 вихованців гуртка «Літературна творчість» презентувати народні звичаї та українські традиції через призму національних драматичних творів.
«Літературний гурток – цікавий формат творчої ініціативи. Тематичний захід підготований саме до свят. Дякуємо дітям і педагогам за працю. Нещодавно у Великій Багачці на високому рівні провели змагання зі спортивного орієнтування, сьогодні маємо нагоду ознайомитися з виховним заходом. Переконаний, у перспективі тут і надалі буде чимало корисних активностей», – зазначив Євген Кончаковський.
Також запрошені та учасники художньо-мистецького дійства взяли участь у майстер-класі «Як писати літературні твори».
«Сьогодні Мала академія наук іде не тільки у міста, а й у громади. Дякую Інні Каленіченко за ініціативність, небайдужість у дослідженні наших традицій та історії», – акцентував Валерій Биков.
Підпишіться, щоб отримувати листи.