Заступник директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ПОВА Андрій Сорочинський зауважив, що за допомогою таких зустрічей кожен підприємець має можливість донести до керівництва регіону пропозиції щодо покращення економічного клімату в області та озвучити нагальні питання.
«У сучасних умовах глобалізації та зростання загроз комплексна безпека підприємств набуває особливої важливості. Підприємства зіштовхуються з різними ризиками: аваріями, пожежами, екологічними та фізичними загрозами. Впровадження комплексної безпеки є критично важливим для захисту бізнесу, співробітників і запобігання фінансовим та екологічним втратам», – зазначив Андрій Сорочинський.
Начальник управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Полтавській області Сергій Славко розповів про порядок дій персоналу суб'єктів господарювання у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. Зокрема зауважив, що керівникам підприємств і організацій необхідно забезпечити насамперед готовність системи оповіщення на випадок надзвичайних ситуацій воєнного характеру. Потрібно окреслити найближчі укриття для відвідувачів та персоналу й забезпечити позначення маршрутів евакуації по всій території, визначити відповідальних осіб.
«Необхідно розробити чітку інструкцію для працівників щодо дій за сигналом тривоги та провести з ними відповідні тренування і навчання. Обов'язково розмістити на видному місці інформацію для відвідувачів щодо алгоритму дій», – розповів Сергій Славко.
Про правові аспекти відповідальності за недотримання вимог щодо утримання захисних споруд та забезпечення доступу до них громадян поінформував заступник начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Гришанін. Детальніше він розповів про нормативно-правові акти, акцентував, щодо об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, повинен бути забезпечений цілодобовий та безперешкодний доступ для населення. Також забороняється захаращувати входи сторонніми речами.
Учасники зібрання також окреслили механізми реагування на надзвичайні ситуації, забезпечення засобами колективного захисту та основні вимоги щодо їх утримання.
Підприємцям дали відповіді на питання щодо проведення перевірок, тестування евакуаційних планів, побудови ефективної системи управління безпекою з урахуванням динамічно змінюваних загроз.
Загалом до діалогу долучилося 270 учасників.
Діалог Влади Та Бізнесу З Підприємцями Полтавщини Обговорили Безпекові Питання 10
Діалог Влади Та Бізнесу З Підприємцями Полтавщини Обговорили Безпекові Питання 2
Діалог Влади Та Бізнесу З Підприємцями Полтавщини Обговорили Безпекові Питання 3
Діалог Влади Та Бізнесу З Підприємцями Полтавщини Обговорили Безпекові Питання 7
Діалог Влади Та Бізнесу З Підприємцями Полтавщини Обговорили Безпекові Питання 6
Діалог Влади Та Бізнесу З Підприємцями Полтавщини Обговорили Безпекові Питання 8
Діалог Влади Та Бізнесу З Підприємцями Полтавщини Обговорили Безпекові Питання
Підпишіться, щоб отримувати листи.