23 квітня 2025, 15:49
Дотримання комплексу профілактичних заходів, в тому числі і систематичне проведення кампаній з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин, дало змогу зменшити кількість захворювань тварин на сказ в цілому.
Так, з 23 квітня 2025 року на території мисливських угідь Кременчуцького та Миргородського районів розпочата кампанія з вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказ шляхом ручного розкладання принад з вакциною. За перший день кампанії розкладено понад 45 тисяч доз вакцини.
За період проведення весняної антирабічної кампанії над лісовими угіддями області, на території загальною площею 20,7 тисяч км 2 заплановано розповсюдити понад 518 тисяч принад з вакциною.
Антирабічна вакцина складається з поживної принади, яка має харчові та привабливі компоненти для тварин, у вигляді брикету коричневого кольору, в середині якої знаходиться полімерний блістер з активними компонентами вакцини.
Принада з вакциною після перорального застосування створює специфічний імунітет до сказу у тварин та являється безпечною як для цільових видів тварин, так і для інших тварин, які можуть вживати принаду. Також, що не менш важливо, являється безпечною для людини та навколишнього природного середовища.
Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області звертається до громадян і наголошує, що чіпати та переміщати принаду з вакциною в інше місце не можна.
2 (10)
3 (5)
4 (6)
5 (5)
Підпишіться, щоб отримувати листи.