03 червня 2020, 18:39
«Ми відверто обговорюємо проблемні питання з усіма депутатами, чуємо їх і завжди відкриті до діалогу», – Олег Синєгубов
Голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов взяв участь у пленарному засіданні тридцять третьої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.
Основні питання, які розглядали депутати, стосувалися внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік.
Кошти перерозподілили на добудування кардіоцентру в Полтаві, будівлі ЦНАПу. Також підтримали виділення по 100 тисяч гривень на виплати сім’ям медперсоналу, який помер у боротьбі з коронавірусом.
Дискусія серед депутатів виникла при розгляді питання «Про внесення змін до Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Полтавській області на 2017 –2020 роки».
«На жаль, через амбіції і бажання деяких політиків набрати електоральні бали, рада не проголосувала за кілька важливих рішень. Так, не були підтримані зміни до Комплексної програми розвитку малого і середнього бізнесу. Що дивно, адже в умовах коронавірусної пандемії будь-яка допомога підприємцям не зайва. Сподіваюся, що депутатам просто не вистачило часу розібратися в цьому питанні, і на наступному засіданні ми обов’язково ухвалимо це рішення», – сказав Олег Синєгубов.
Не підтримали й реорганізацію 3 спецшкіл в 1 багатопрофільний навчальний реабілітаційний центр.
«У такому центрі зможуть отримати спеціальну допомогу всі особливі діти Полтавщини. Це не передбачає звільнення працівників, закриття чи скорочення вже існуючих закладів – вони стали б філією багатопрофільного центру. Це – важливе рішення для розвитку освіти і стабільного фінансування, але політика і популізм перемогли здоровий глузд. Сподіваюся, тимчасово», – сказав Олег Синєгубов.
Голова зазначив, що облдержадміністрація відкрита до конструктивних пропозицій.
«Ми відверто обговорюємо проблемні питання з усіма депутатами, чуємо їх і завжди відкриті до діалогу. Маємо конструктивні відносини з обласною радою. Однак не варто передчасно втягувати область у виборчі перегони. Розвиток є там, де є партнерські відносини. Саме така співпраця є у обласної адміністрації та обласної ради. Приємно, що основні наші пропозиції депутати підтримують І сьогоднішня сесія це підтвердила», – наголосив Олег Синєгубов.
Наразі обласна рада спрямувала: 29,4 млн грн – для будівництва та реконструкції об’єктів обласної комунальної власності; 18,5 млн грн – на придбання медичного обладнання, предметів та здійснення інших невідкладних заходів у сфері охорони здоров’я; 5,0 млн грн – на реалізацію заходів Фонду розвитку територій області; 1,6 млн грн – для будівництва мультифункціональних спортивних майданчиків з синтетичним (поліуретановим) покриттям та ін.
Окрім цього, обласна рада затвердила зміни до обласного бюджету в частині розподілу субвенцій з державного бюджету обласному бюджету на понад 259, 5 млн грн.
Photo 2020 06 03 13 48 13
Photo 2020 06 03 13 48 14
Photo 2020 06 03 13 48 16
Photo 2020 06 03 13 48 36
Photo 2020 06 03 13 48 38
Photo 2020 06 03 13 49 22
Photo 2020 06 03 13 49 23
Photo 2020 06 03 13 49 24
Підпишіться, щоб отримувати листи.