23 липня 2020, 08:52
За минулу добу на Полтавщині зафіксували 11 нових випадків захворювання на коронавірус
Загалом одужали вже 315 жителів області, продовжують лікування 42 людини.
Всього зареєстровано 14 летальних випадків, нових за добу 1 (Полтава).
Від початку карантину в області зафіксували 371 випадок захворювання.
У яких містах і районах були зафіксовані ці випадки: Кременчук – 126, Полтава – 88 (6 нових випадків), Кременчуцький район – 33, Кобеляцький район – 17, Полтавський район – 16, Горішні Плавні – 15, Миргородський район – 15, Зіньківський район – 10, Лубни – 7, Карлівський район – 6 (1 новий випадок), Гадяцький район – 5 (4 нові випадки) Глобинський і Чутівський райони – по 5, Пирятинський та Оржицький райони – 4, Лубенський, Хорольський і Козельщинський райони – по 3, Машівський і Решетилівський райони – по 2, Лохвицький район – 1, Котелевський район – 1.
Більше новин про Полтавщину на телеграм-каналі голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова: https://t.me/synegubov
Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить 5,3%.
Підпишіться, щоб отримувати листи.