Діяльність управління буде сконцентрована на ветеранській роботі.
«Нині образ ветерана «помолодшав» у всіх вікових групах. Це люди 25-30 років. Ті, хто має певний життєвий та бойовий досвід. Після війни наші ветерани і ветеранки мають адаптуватися в суспільство, до нових умов, соціалізуватися. Вони мають почуватися потрібними своїм рідним, своїй країні. Знайти роботу та забезпечити себе і свою родину», – сказав Дмитро Лунін.
До новоствореного управління ввійдуть фахівці облвійськадміністрації та безпосередньо самі ветерани й ветеранки.
Досвід працевлаштування ветеранів у структурних підрозділах ОВА, за словами Дмитра Луніна, вже є. Зокрема, в Департаменті з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами працює колишній військовослужбовець полтавської бригади ТрО.
Полтавщина стане пілотним регіоном, де впроваджуватимуть цю ініціативу. Ірина Верещук зауважила, що модель створення такого управління стане прикладом для інших регіонів.
«Ми масштабуємо цю модель на всю Україну. Нам важливо, щоб саме облвійськадміністрації в такий важкий для країни час були центром прийняття рішень, відповідальними на місцях за державницьку політику саме у сфері ветеранів. І ми долучаємося до цього проєкту»,– сказала Ірина Верещук.
Нагадаємо, на Полтавщині розробили проєкт обласної Комплексної програми соціального захисту, реабілітації та інтеграції захисників і захисниць України.
Підпишіться, щоб отримувати листи.