23 лютого 2024, 18:18
Про це розповів заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Когут під час брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини.
«Торік ЦНАПи області надали понад 726 тисяч адміністративних послуг. Найпопулярніші – з державної реєстрації місця проживання та реєстрації нерухомого майна, соціальні послуги. Законодавством передбачений перелік обов’язкових послуг, які мають надавати в ЦНАПах. Наразі ці вимоги виконали 23 центри. В решті тривають роботи», – сказав Володимир Когут.
За його словами, для оптимізації робочого процесу та покращення якості надання послуг майже всі ЦНАПи впровадили інформаційні системи. В усій мережі працює шеринг документів через Дія.QR. Також за підтримки Програми розвитку ООН в Україні минулоріч 26 ЦНАПів області отримали 172 картридери для зчитування інформації з ІD-паспортів громадян.
«Не зупиняємося на досягнутому. Визначили основні завдання на поточний рік. Це – створення віддалених робочих місць адміністраторів у всіх старостинських округах, запровадження в усіх громадах сервісу «Мобільний адміністратор» або «Мобільний центр», забезпечення ЦНАПів альтернативними джерелами живлення. Запровадження послуг для водіїв у громадах із населенням більше 10 тисяч, надання паспортних послуг у громадах, де відсутні підрозділи Державної міграційної служби», – зауважив Володимир Когут.
Він наголосив, що для розвитку мережі ЦНАП в області Полтавська ОВА співпрацює з Міністерством цифрової трансформації України, міжнародними партнерами та донорами.
«Реалізуємо кілька проєктів спільно з Програмою розвитку ООН в Україні, серед них відкриття модульного ЦНАПу у Великосорочинській громаді, оснащення ЦНАПів у Котелевській та Решетилівській громадах необхідним обладнанням на 10 робочих місць. Забезпечення Центрів мобільними кейсами в 6 тергромадах», – додав заступник начальника ОВА.
Підпишіться, щоб отримувати листи.