18 квітня 2024, 10:45
Ці відзнаки старшокласники здобули в олімпіадах із 10 предметів: українська мова та література, географія, інформаційні технології, історія, правознавство, інформатика, біологія, хімія, фізика, математика. Найбільше переможних дипломів – сім – представники Полтавщини вибороли з інформатики. Дипломи І ступеня завоювали з української мови та літератури, географії та інформаційних технологій.
Серед переможців і переможниць найбільше представників і представниць Наукового ліцею «Політ» при Обласному коледжі «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка» Полтавської обласної ради – 10.
Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І.П. Котляревського Полтавської міської ради має 3 переможці, а Опорний заклад «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району», як і Миргородський ліцей імені Т.Г. Шевченка та Ліцей № 33 Полтавської міської ради – по 2 дипломи. По 1 дипломанту навчається в Кременчуцькому ліцеї № 11 «Гарант» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району, Ліцеї № 33 Полтавської міської ради, Полтавському навчально-виховному комплексі (ЗНЗ–ДНЗ) № 16, Карлівському ліцеї імені Ніни Герасименко Карлівської міської ради, Шишацькому ліцеї Полтавської обласної ради.
Юні олімпійці Полтавщини виявили предметну компетентність, творчість та індивідуальність, продемонстрували спроможність застосовувати теоретичні знання на практиці, здатність наполегливо працювати й долати труднощі. Щиро вітаємо їх та їхніх наставників і наставниць!
Дипломи І ступеня вибороли:
Дипломи ІІ ступеня здобули:
Дипломи ІІІ ступеня вибороли:
Підпишіться, щоб отримувати листи.