Експозиція музею починається в холі першого поверху, де розміщені фотографії Кременчука до Другої Світової війни, а також інсталяція вікна єврейської квартири під час погрому.
У самому приміщенні розміщені книжки-стенди з іменами загиблих євреїв під час Другої світової війни. Є імена праведників, які надавали порятунок. Окремо згадано відомих містян, історія Кременчука і єврейської громади. Не оминули і сумні сторінки історії - єврейські погроми, які повторювались дуже часто і за які тодішня міська влада нікого не карала.
За час функціонування музею було проведено сотні екскурсій для учнів, школярів, студентів, жителів міста Кременчук та його гостей. І ми можемо відмітити, що на наших очах виросло ціле покоління молоді, яке не втрачене.
Наразі кожен, відвідувач музею, може долучитися до вивчення трагічних сторінок історії єврейського народу в Кременчуці під час Другої світової війни.
Музей створено неподалік від місця масових розстрілів євреїв на Піщаній горі. ЇЇ часто називають Кременчуцьким Бабиним Яром. Загалом за короткий період фашисти знищили від 5 000 до 8 000 осіб, серед яких були й діти.
Музей Голокосту – це свідчення про трагедію, що не повинна повторитися і про яку слід пам’ятати.
Діти 2 (1)
Екскурсія (4)
Музей (4)
Пам'ять (1)
Стенд (2)
Підпишіться, щоб отримувати листи.