06 лютого 2025, 13:48
Вперше в Україні у симуляційному інсультному центрі спеціалізоване навчання відбулось на сучасних флоу-моделях від компанії Mentice. Команда інженерів з Польщі привезла унікальні симулятори, які мають набори даних для роботи з віртуальним пацієнтом і цілком реалістичними сценаріями та показниками, що дає можливість попрактикуватися зі складними випадками в абсолютно безпечних умовах.
Під час навчання учасники не лише отримали актуальну теоретичну інформацію, а й відпрацювали практичні навички, освоївши методики селективної церебральної ангіографії з різних доступів, а також механічної тромбектомії з різними анатомічними варіантами та локалізацією тромбів. Обладнання повністю відтворює усі процеси в операційній та функції ангіографа.
Компанія Mentice уже 25 років створює найреалістичніші та повністю валідовані розробки для медичної симуляції, які допомагають медикам у впровадженні нової апаратури, пристроїв у клінічний робочий процес та підвищувати ефективність процедур.
«Використовуючи наші рішення, медичні працівники та представники медичної індустрії можуть ефективно набувати, підтримувати та обмінюватися навичками нових та інноваційних методів втручання та терапії, а також гарантувати, що кожне втручання буде виконано найкращим чином.
Лікарі можуть навчитися різноманітним навичкам, починаючи від набуття технічних навичок, процесів вибору пристроїв і пацієнтів, покрокового планування процедур, управління робочим процесом і закінчуючи виконанням симульованих процедур в операційній кімнаті.
Зрештою, рішення компанії використовуються лікарями для підтримки їхньої місії з порятунку життів. Рішення Mentice сприяють зменшенню болю та часу перебування в лікарні, дозволяючи більшій кількості пацієнтів отримати найкращу доступну мінімально інвазивну допомогу», – зазначили представники компанії Mentice.
«Ми працюємо над створенням доступної та високоякісної інсультної допомоги в Україні. Такий підхід до навчання значно покращує рівень підготовки фахівців у сфері інтервенційної нейрорадіології. Робота на симуляторі дозволяє лікарям освоїти базові та просунуті навички роботи з ангіографом, медичним інструментарієм і різними техніками нейроінтервенційних втручань, що є критично важливим для підвищення ефективності лікування інсульту в Україні. Дякуємо всім учасникам за прагнення до професійного зростання!» , – прокоментував член правління ГО «УТІМ», лікар-нейрохірург вищої категорії, кандидат медичних наук, завідувач нейрохірургічного відділення Михайло Тончев.
Захід став важливим етапом у впровадженні передових світових практик та підвищенні рівня підготовки українських лікарів.
Екран (3)
Лікарі (6)
Симулятор (1)
Підпишіться, щоб отримувати листи.